Share Week 2016

W ostatniej chwili postanowiłam dołączyć do świetnej inicjatywy Andrzeja Tucholskiego jaką jest Share Week. Polega ona na polecaniu autorów przez autorów. Jest to już V edycja tego przedsięwzięcia, a ja biorę w nim udział po raz pierwszy.

Prowadzenie bloga byłoby nie do pomyślenia bez czytania wpisów innych autorów. Jak każda dziedzina twórczości wymaga znajomości pewnego kontekstu oraz dokonań bardziej doświadczonych w danej dziedzinie.

Chciałabym wyróżnić blogerki, których praca była dla mnie źródłem inspiracji przez ostatni rok. Każda z nich ma swój niepowtarzalny styl. Polecam serdecznie.

tymczasem

Jamiołowo – to blog z kreatywną twórczością handmade. Jego autorką jest Anetta L., która pisze o sobie:

„Zainteresowań mam wiele – lubię twórczość handmade, bo urzeka kolorami, wzorami, formami i nieograniczonymi możliwościami wyobraźni 🙂 Ponadto czytam, bo lubię…”

Anetta obecnie należy do DT bloga wyzwaniowego „Art-Piaskownica”. Tworzy posługując się wieloma różnymi technikami. Na jej blogu można zobaczyć między innymi rewelacyjne koty z masy solnej.

szalony_baner_przesunieta_wloczka

A nuż szydełko, blog Kasi, jak sama nazwa wskazuje jest poświęcony szydełkowaniu. Można tam znaleźć nie tylko prace autorki, ale również ciekawe i proste instrukcje oraz inspiracje. Szczególnie polecam wpis z szydełkowymi inspiracjami w klimacie „Gwiezdnych wojen„.

baner-chmurka

Banda Olafa jest miejscem, w którym królują szydełkowe zabawki. Pierwszy był bałwanek Olaf znany z filmu animowanego „Kraina lodu”. Z czasem dołączyła do niego banda (należy do niej na przykład przeuroczy Batman), która ciągle się powiększa. Autorką bloga jest Monika.

Wybór trzech blogów był bardzo trudny. Tylko tyle można było wpisać w formularzu, ale jest jeszcze kilka, które chciałabym w tym miejscu wyróżnić, ponieważ również na nie zaglądam bardzo chętnie i często, a z pewnością ma to wpływ na moje własne blogowanie:

A o Share week dowiedziałam się z bloga kulturalno-oświatowego Świeczek, który również jest warty polecenia i polubienia.

Reklama

4 myśli w temacie “Share Week 2016

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s